دونده اعزامی به مسابقات جهانی ID تایلند: می‌خواهم نماینده‌ شایسته‌ای برای ایران باشم/ مسوولان بدقولی کردند

دونده اعزامی به مسابقات جهانی ID تایلند با بیان اینکه هفته آینده به این رویداد ورزشی اعزام خواهد شد، گفت: می‌خواهم نماینده‌ای شایسته برای ایران باشم و تنها به درخشش در این مسابقات فکر می‌کنم.

احمد غفاری  با بیان اینکه چند ماهی است سخت در حال تمرین هستم و زحمات زیادی برای حضور موفق در مسابقات جهانی متحمل شده‌ام، اظهار کرد: امیدوارم با یاری خدا و همت خود مزد زحماتم را گرفته و با درخشش در این رویداد، نماینده‌ای شایسته برای کشورمان باشم.

وی با اشاره به اینکه تمام هدفم موفقیت در مسابقات جهانی تایلند است بیان کرد: در حال حاضر در اردوهای تیم ملی به‌ سر می‌برم، در فاصله چند روز مانده به اعزام، آخرین مراحل آماده‌سازی را پشت سر می‌گذاریم تا با آمادگی کامل به این مسابقات جهانی معتبر اعزام شویم.

عضو تیم ملی دو و میدانی با بیان اینکه برای حضور در این مسابقات تاکنون دو مرحله اردو را پشت سر گذاشته‌ایم که مرحله اول در شهر بندرعباس به دلیل شرایط آب و هوایی مشابه با تایلند و همسطح بودن با دریا و مرحله دوم هم ۱۵ تا ۲۲ فروردین برگزار شد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در وضعیت خوبی از نظر بدنی قرار داریم و شرایط خوب است ولی به دلیل خاکی بودن پیست ملایر مجبور بودیم برای تمرین هر روز به همدان برویم که رفت و آمد کار را برای ما دشوار می‌کرد.

وی اضافه کرد: در پیست ملایر احتمال آسیب‌دیدگی بسیار بالاست و حتی اگر هم می‌خواستیم تمرین کنیم در ایام نوروز استادیوم بسته بود. چندین سال است به ما قول بهر‌ه‌برداری از پیست استادیوم ۵ هزار نفری داده می‌شود ولی تاکنون به بهره‌برداری نرسیده است.

غفاری در پایان با اشاره به اینکه پیشنهادهایی از سایر شهرها داشته‌ام اما به شهر و استان خود تعصب دارم، تاکید کرد: متاسفانه تا امروز برخی قول‌های مسؤولان مبنی بر حمایت از ما عملی نشده است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *