چرا استاندار امروز دستور به نجات پاس داده است؟/ نوش‌دارو پس از مرگ سهراب!

استاندار همدان طبق گفته محمدتقی رحیمی مدیرعامل باشگاه پاس همدان دستور به حل مشکل پرونده بازیکن شاکی و برزیلی این تیم داده است. دستور خارج از نوبتی که در این برهه از زمان جای بسی تامل دارد.

به گزارش مغرب، پرونده طلب «کریدنس کلییر واترکوتو» بازیکن سابق پاس به طرز عجیبی کش‌ و قوس پیدا کرده و بعد از اینکه ۶ امتیاز از پاس کسر و آب هم از آب تکان نخورد، حالا مهلت پرداخت این بدهی رو به پایان است و تیم پاس اگر نسبت به رضایت شاکی اقدام نکند از سوی فدراسیون جهانی فوتبال FIFA به یک رده پایین‌تر یعنی لیگ دسته سوم سقوط می‌کند.

حالا استاندار همدان درست در روزهایی که هم با ماه‌های پایانی کار خود در همدان و هم با مهلت پایانی پرداخت بدهی این بازیکن گره خورده است دستور داده تا پول این بازیکن به جیبش برسد تا مبادا یک عملکرد منفی دیگر نیز در کارنامه ورزشی رئیس هیات مدیره پاس به اتفاقات تلخ چند سال گذشته از جمله سقوط به لیگ دسته دوم و کسر ۶ امتیاز اضافه شود!

ای کاش؛ استاندار همدان نه در روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری برای جلب توجه جمعیت چندصدهزار نفری علاقمند به پاس، بلکه چند ماه پیش به داد قهرمان آسیا می‌رسید تا تصمیم امروزش به مثابه «نوش‌دارو پس از مرگ سهراب» تلقی نشود!

ای کاش، استاندار همدان زودتر دست به کار می‌شد تا تیمی که امسال با کمتر از ۹۰۰ میلیون تومان روانه لیگ دسته ۲ فوتبال کشور شد و نتایج مطلوبی هم کسب کرد و هوادارانش امیدوار به صعود بودند در نهایت ترمزش به دلیل بدهی‌های قبلی کشیده نشود.

در چند ماه گذشته به‌ خصوص زمستان ۹۵، مدیرعامل باشگاه پاس همدان بارها و بارها نسبت به بدهی این بازیکن برزیلی هشدار داد و حتی تمام تمرکز خود را معطوف به این ماجرا کرد تا تیمش عملا از مسیر اصلی منحرف شود؛ اما گره از کار باز نشد که هیچ، پاس در روزهایی که می‌توانست مدعی اصلی صعود به لیگ دسته اول فوتبال باشد با حکم فیفا مواجه و از صعود به مرحله نهایی لیگ دسته دوم بازماند تا امروز به لطف هدایت و حمایت خوب رئیس و اعضای به اصطلاح دلسوز هیات مدیره پاس، شهرداری به تنهایی جورکش فوتبال همدان باشد!

البته همین امروز هم باید قدردان استاندار همدان بود که دست به کار شده و می‌خواهد مانع از سقوط آخرین قهرمان ایران در آسیا به لیگ دسته سوم فوتبال باشد. گویا خود نیکبخت بهتر از هر فردی به این مسئله واقف است که ثبت دو سقوط تاریخی برای پاس در زمان رئیسی او بر هیأت مدیره این تیم ریشه‌دار، لکه سیاهی بر کارنامه کاری‌اش در عرصه ورزش خواهد بود.

استاندار همدان و رئیس هیات‌ مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان بهتر از هر فردی می‌داند که ماجرای خرید هویج و عسل چند میلیونی، سقوط به لیگ دسته دوم، هزینه چند میلیاردی در فصل ۹۴ ـ۹۳ و دست آخر عدم رسیدن به لیگ دسته اول، کسر ۶ امتیاز، تغییرات گسترده مدیرعامل و سرمربی که هزینه‌های سنگینی روی دوش باشگاه گذاشت و چندین اتفاق تلخ دیگر برای پاس، همگی در زمان مدیریت او و مدیران عاملی که دست‌نشانده او بودند رخ داده و حالا دیگر دوست ندارد سقوط به لیگ دسته سوم، پایان ناگواری باشد بر همکاری او با پاس بزرگ و دوست‌داشتنی!پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *