پس از ۳۱ سال گمنامی و فراق صورت گرفت / تشییع و خاکسپاری “شهید رستمی” در کبودراهنگ

 

شهید محسن رستمیمراسم تشییع و خاکسپاری شهید “محسن رستمی” از شهدای تازه تفحص شده ۸ سال دفاع مقدس در شهرستان کبودراهنگ برگزار شد.

به گزارش مغرب، ظهر امروز مراسم تشییع و خاکسپاری شهید” محسن رستمی” از شهدای تازه تفحص شده ۸ سال دفاع مقدس با حضور یگان‌های نظامی، انتظامی و مردم شهید پرور کبودراهنگ برگزار شد.

پیکر مطهر این پس از اقامه نماز، تشییع و خاکسپاری به روستای کوریجان محل تولد او انتقال یافت تا پس از ۳۱ سال گمنامی و فراق، در کنار دیگر همرزمان شهیدش در گلزار شهدای این روستا به خاک سپرده شود.

به گزارش تسنیم، شهید محسن رستمی ،از شهدای مفقودالجسد لشگر ۵۸ ذوالفقار است که سال ۶۵ به عنوان سرباز وظیفه در عملیات کربلای ۶ شرکت کرده و در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

خبر شناسایی و بازگشت پیکر مطهر این شهید صبح شنبه ۱۰ اردیبهشت ماه با حضور نماینده کمیته جستجوی مفقودین در همدان، جمعی از فرماندهان تیپ ۳۱۶ شهید قهرمان همدان، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگرانبه خانواده وی اطلاع داده شد.

این شهید معزز  که متولد سال ۱۳۳۹ در روستای کوریجان از توابع شهرستان کبودراهنگ است دو فرزند دختر و پسر دارد و در حال حاضر نیز مادر وی در قید حیات است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *