مدیرعامل شرکت دیاکوکیاسازه خبر داد: موافقت تأسیس باشگاه ورزشی دیاکوکیا در کبودراهنگ

مدیرعامل شرکت دیاکوکیاسازه از موافقت تأسیس باشگاه ورزشی دیاکوکیاسازه در شهر کبودراهنگ خبر داد و گفت: با توجه به درخواست جوانان و نوجوانان شهرستان کبودراهنگ مبنی بر کمبود فضای ورزشی و عدم حمایت از ورزش، تأسیس این باشگاه در دستور کار قرار گرفت.

علیمراد رستمی‌کیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان، از موافقت تأسیس باشگاه ورزشی دیاکوکیاسازه در شهر کبودراهنگ خبر داد و اظهار کرد: با توجه به درخواست جوانان و نوجوانان شهرستان کبودراهنگ مبنی بر کمبود فضای ورزشی و عدم حمایت از ورزش، تأسیس این باشگاه در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این باشگاه ورزشی به صورت چند منظوره فعالیت خواهد کرد، گفت: بر این اساس با احداث این باشگاه جوانان، نوجوانان و نونهالان هنگام اواقات فراغت در این باشگاه به ورزش خواهند پرداخت که این مسئله گام ارزشمندی در کاهش اعتیاد خواهد بود.

مدیرعامل شرکت دیاکوکیاسازه خاطرنشان کرد: کبودراهنگ شهری است که ظرفیت قهرمان‌پرور بودن را دارد و تاکنون قهرمانانی را نیز در ورزش‌های مختلف داشته است که امیدواریم با تأسیس این باشگاه روند رو به رشد ورزش همچنان ادامه یابد.

وی ضمن تأکید بر اینکه امیدواریم با همکاری مسوولان مراحل تأسیس باشگاه به خوبی طی شود، بیان کرد: در حال حاضر باشگاه به نام دیاکوکیا ثبت شده است و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ و اختصاص سالن فعالیت آن در حال انجام است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *