نماینده مالباختگان موسسه آرمان در همدان: هیچ اقدامی برای حل مشکل مالباختگان آرمان در همدان صورت نگرفته است/ استاندار و معاونانش ما را نمی‌پذیرند

نماینده مالباختگان موسسه آرمان در همدان با بیان اینکه استاندار همدان و معاونش تاکنون ما را پذیرش نکرده‌اند، گفت: هیچ اقدامی در راستای رفع مشکل مالباختگان از سوی مسوولان استان صورت نگرفته است.

به گزارش مغرب، برای چندمین بار است که مالباختگان موسسه آرمان در سازمان‌های مختلف اداری استان تجمع کرده و خواستار رسیدگی و حل مسئله از طرف مسوولان استان شدند که متاسفانه تا امروز با بی‌مهری مسوولان مواجه شده‌اند.

 نماینده مالباختگان موسسه آرمان در گفت‌وگو با فارس از کم و کیف قضیه و روند رسیدگی به موضوع از طرف مسوولان استانی می‌گوید: در استان همدان موسسه آرمان دارای پنج شعبه است که فقط در شهر همدان سه شعبه وجود داشت و در هر شعبه تعداد یک‌هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ نفر اقدام به سپرده‌گذاری کرده‌اند.

وی با بیان بیان اینکه سپرده‌هایی که در موسسه آرمان در استان همدان داشته قریب به ۷۰ میلیارد تومان بوده است، افزود: از ۶ خردادماه تا امروز هیچ‌گونه پرداختی از طرف این موسسه صورت نگرفته است و هر هفته وعده هفته دیگر را می‌دهندT امروز سه هفته از این موضوع می‌گذرد و هیچ خبری از پرداخت وجوه نیست.

نماینده مالباختگان موسسه آرمان با تاکید بر اینکه فرآیند وعده‌های تو خالی همچنان ادامه دارد، افزود: من می‌دانم که پولی در کار نیست و فقط مردم را خسته می‌کنند تا از فرط خستگی به خانه‌های خود پناه ببرند.

وی با بیان اینکه بعد از سرگردان کردن افراد می‌خواهند به ما بگویند که موضوع را از طرف مراجع قضایی پیگیر باشید، گفت: ما امروز برای سومین‌ بار است که در استانداری و یکبار در فرمانداری تجمع کرده‌ایم تا شاید یکی از مسوولان موسسه به داد ما برسند و موضوع را از طریق مراجع بالا پیگیر باشند و به ما اعلام کنند که متاسفانه تا امروز هیچ کدام از مسوولان موسسه آرمان به استانداری همدان هیچ اطلاع دقیقی از وضعیت موسسه اعلام نکرده‌اند.

سهراب‌لو با بیان اینکه فقط یکبار آقای سلگی به عنوان بازرس فقط یکسری اطلاعات در حد توان خودش داده است، افزود: این اطلاعات هیچ کدام ارزش قضایی و شاید اطلاع‌رسانی را نیز ندارد و مسوولان منتظر هستند که آقای دلفان به عنوان سرپرست غرب کشور حضور پیدا کند و اطلاعات لازم را بدهند که تاکنون وی مراجعه‌ای به هیچ یک از دفاتر استانی نداشته است.

وی با تاکید بر اینکه ما می‌دانیم که وعده‌ها هیچ اعتباری ندارد، خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم که استاندار همدان مثل سایر استان‌های دیگر به موضوع وارد شده و در خصوص آن اقدامات لازم را انجام دهد و از مسوولان بخواهند که جوابگو باشند چراکه مردم سرمایه‌ای را که حاصل یک عمر تلاش شبانه‌روزی افراد بوده به ناحق از دست آنها رفته است.

نماینده موسسه مالباختگان آرمان با اشاره به اینکه هیچ یک از این افراد از حال خوش، این موسسه را انتخاب نکرده است، گفت: متاسفانه دیگران دغدغه‌های این افراد را نمی‌بینند و من می‌دانم که بسیاری از شب‌ها به دنبال پیگیری موضوع هستند تا ببیند چه اتفاقی برای آنها بعد از مدت‌ها رخ می‌دهد.

وی با تاکید بر اینکه تاکنون موفق به دیدار استاندار و معاونانش نشده‌ایم، تصریح کرد: هر بار که که رفتیم به ما گفتند که جلسه هستند و وقت ندارند و تاکنون هیچ ملاقاتی با ما انجام نداده‌اند و فقط دو نفر از مالباختگان به عنوان نماینده به  دفتر خانم جهان‌آرا به عنوان دفتردار آقای عسگریان توانستیم مشکلات را به آنها منتقل کنیم.

سهراب‌لو با اشاره به اینکه در این جلسه به ما قول دادند که مشکلات را به صورت مکتوب ارائه داده و نتیجه را به صورت مکتوب به ما ارائه دهند، افزود: متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *