قائم مقام دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر: برخی با ایجاد فضای «بگیر و ببند» می‌خواهند جلوی انتقاد از دولت را بگیرند

قائم مقام دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر با بیان اینکه برخی مسوولان سیاست‌زده در دانشگاه ملایر از دوران قبل از انتخابات به دنبال ایجاد یک باشگاه سیاسی داخل دانشگاه ملایر بودند، گفت: با ایجاد فضای بگیر و ببند می‌خواهند جلوی انتقاد از دولت را بگیرند.

محمد گودرزی مغرب، موضوع برخورد با دانشجویان مطالبه‌گر در دانشگاه ملایر به قبل از انتخابات برمی‌گردد، اظهار کرد: متأسفانه برخی مسوولان سیاست‌زده در دانشگاه ملایر از قبل از انتخابات به دنبال ایجاد یک باشگاه سیاسی داخل دانشگاه ملایر بودند.

وی حاصل تلاش مسوولان دانشگاه ملایر در ایجاد باشگاه سیاسی را ایجاد تشکل و تریبونی برای ترویج اظهارات سران فتنه دانست و گفت: این تشکل در کانال‌ها و فضاهای مربوط به تشکل، صحبت‌هایی از سران فتنه را به مناسبت‌های مختلف از جمله پیروزی در انتخابات نشر می‌دهند.

قائم مقام دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر بیان کرد: متأسفانه در مواجهه با کانا‌های حامی فتنه و ناهمسو با آرمان‌های انقلاب برخی از مسوولان خم به ابرو نمی‌آورند اما به محض اینکه یک نقد از دولت می‌شود در دانشگاه ملایر روند به گونه‌ای شده که برای هر نقد نسبت به دولت، فرد باید برود و پاسخگو باشد.

وی با تأکید بر اینکه اینگونه سیاسی‌کاری‌ها در دانشگاه ملایر نتیجه‌ای برای باندهای قدرت در ملایر نداشته است، افزود: این سیاسی‌کاری‌ها متأسفانه ضررهای جبران‌ناپذیری برای دانشگاه ملایر داشته است.

گودرزی با بیان اینکه قبلاً دانشگاه ملایر دو سال پیاپی در بحث فرهنگی در میان دانشگاه‌های کشور اول بوده است، تصریح کرد: دانشگاه ملایر بیشترین حافظ قرآن را داشت؛ اما اکنون به دلیل اینکه تشکل‌ها و دانشجویان انقلابی این دانشگاه را به سمت و سوی حاشیه‌ها می‌برند باعث ضعیف شدن کارهای فرهنگی شده است.

وی آغاز مشکلات پیش آمده را از قبل از انتخابات دانست و ادامه داد: مشکلات به پرونده‌سازی برای مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه ملایر به دلایل واهی و سیاسی‌کارانه رسید؛ فضای بگیر و ببند را دارند به جایی می‌رسانند که نقد از دولت نیز برای دانشجویان انقلابی جرم محسوب می شود.

قائم مقام دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر با لحنی کنایه‌آمیز تأکید کرد: این همان آقایانی بودند که گفته بودند ما آمده‌ایم برای آزادی، پناه می‌برم به خدا از بستن دهان‌ها و شکستن قلم‌ها!

وی با بیان اینکه متأسفانه مردم را در فقر نگه داشته‌اند و از نام مقدس آزادی نیز سوء استفاده می‌شود، یادآور شد: با این کارها آزادی اسلامی و ارزش‌های اسلامی را زیر سووال می‌برند.

گودرزی خاطرنشان کرد: این آزادی که آقایان از آن دم می‌زنند مشخص نیست آزادی اسلامی است یا دیگر آزادی‌ها؟ هرچند که اینها دنبال آزادی لیبرالی هستند.

وی این اقدام در دانشگاه ملایر را یک نمونه از توطئه‌های سازماندهی دانست و گفت: این اقدام به دنبال سیاست‌زدگی انتخابات و مهندسی افکار عمومی است که یک نمونه آن سند ۲۰۳۰ بود که محرمانه اجرا می‌شد.

قائم مقام دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر اظهار کرد: احضار دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر به دلیل انتشار بیانیه‌ای که با هماهنگی لازم از سوی جنبش دانشجویی دانشگاه ملایر و سه تشکل اسلامی این دانشگاه بوده، صورت گرفته است.

وی ادامه داد: متأسفانه این افراد قصد دارند از جنبه حقوقی مربوط به تشکل‌ها استفاده حقیقی کنند و دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر را دادگاهی کنند.

گودرزی با بیان اینکه تجربه نشان داده و بارها خود آن افراد هم در سطح شهرستان، استان و کشور این را شاهد بودند که با این گونه اقدامات جواب نمی‌گیرند، تصریح کرد: آقایان با این اقدامات راه به جایی نمی‌برند چراکه صحبت‌های تشکل‌ها حق بوده اما عملکرد این آقایان باطل و همچون کف‌های روی آب است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *