مسوولان ملایر تاب مطالبه‌گری را ندارند/ با فضای چکشی و گازانبری در دانشگاه ملایر مواجهیم

دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر با تأکید بر اینکه مسوولان شهرستان ملایر و دانشگاه آن تاب و تحمل مطالبه‌گری و مطالبات را ندارند، گفت: با فضای بگیر و ببند، چکشی و گازانبری در دانشگاه ملایر مواجه هستیم.

محمد بکرایی  با اشاره به احضارش به دادسرا به دلیل نقد به سند ۲۰۳۰ و انتشار بیانیه‌ای در این خصوص در نماز جمعه شهرستان ملایر، اظهار کرد: افراد احضار و بازداشت شده در دانشگاه ملایر تنها در مسئله سند ۲۰۳۰ ورود نداشتند بلکه از منتقدان دولت و روندهای غلط اجرا شده در شهرستان و دانشگاه هستند.

وی به بیانیه منتشر شده در نماز جمعه ملایر و انتقادات صریح به سند ۲۰۳۰، به فرماندار و رئیس دانشگاه ملایر در این بیانیه اشاره کرد و گفت: آقایان به مذاقشان خوش نیامد و از طرف فرمانداری شکایت رسمی صادر شد و روند پرونده در قوه قضائیه در حال پیگیری است.

دبیرکل مجمع هماهنگی تشکل‌های اسلامی دانشگاه ملایر بیان کرد: متأسفانه حاصل فضای انتقادی و بگیر و ببندی ایجاد شده در دانشگاه ملایر دو بازداشتی و یک احضاری شده است.

وی با تأکید بر اینکه متأسفانه مسوولان شهرستان و دانشگاهی تاب و تحمل روحیه مطالبه‌گری و مطالبات را نداشتند، افزود: با فضای بگیر و ببند، چکشی و گازانبری در دانشگاه ملایر مواجه هستیم.

بکرایی خاطرنشان کرد: جوانان انقلابی در شرایطی سخت‌تر از این شرایط هم ایستادگی خواهند کرد و حتی تا پای جان برای آرمان‌های انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه این اقدام مسوولان دولتی چیزی جز نقض شعارهای انتخاباتی خودشان، رئیس جمهور و دولت تدبیر و امید ندارد، یادآور شد: این مسوولان خودشان را نقض می‌کنند و کاری هم از پیش نمی‌برند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *