مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان: پرسنل زایشگاه‌های تامین اجتماعی همدان از مادران باردار تشویقی می‌گیرند

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان از اجرای طرح تشویقی در بین پرسنل زایشگاه‌های تامین اجتماعی همدان خبر داد و گفت: پرسنل زایشگاه‌ها بنا به میزان رضایتمندی مادران باردار از آنها کارت تشویقی می‌گیرند.

علیرضا صفری از اجرای طرحی تشویقی برای پرسنل زایشگاه‌های تامین  اجتماعی همدان خبر داد و اظهار کرد: در زایشگاه‌های تامین اجتماعی همدان تعدادی برگه‌ تشویقی به مادران باردار خواهیم داد تا با توجه به خدماتی که از پزشک، پرسنل، پرستار و ماما و … دریافت می‌کنند آن را  به این افراد اهدا کنند.

وی با بیان اینکه این طرح در کشور به صورت پایلوت در استان همدان اجرایی می‌شود و ایده از استان است، گفت: از آنجا که شلوغ‌ترین مراکز زایشگاه‌ها هستند، اجرای کار نیز از این مراکز آغاز خواهد شد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان با اشاره به مراجعه بالای مادران به زایشگاه بیمارستان آتیه همدان، خاطرنشان کرد: اضافه شدن پزشکان و بازسازی فضای بیمارستانی، استقبال مردم برای دریافت خدمات از بیمارستان آتیه را بیشتر کرده است.

وی با بیان اینکه با بازسازی فضای بیمارستانی و افتتاح واحدهای «ال دی آر» از استان‌های مجاور به بیمارستان آتیه مراجعه می‌کنند، افزود: کلاس‌های آموزشی برای ماماها در بیمارستان و حتی در درمانگاه‌ها هفته‌ای دو بار برگزار می‌شود و سازمان خوشبختانه در بسیاری از مسائل پیشرو است.

صفری با اهمیت به اهدای کارت‌های تشویقی، افزود: این کارت‌ها به نوعی کارت محبت و یا خدمت هستند که پزشکان، پرستاران و پرسنل از مادران دریافت می‌کنند.

 وی با بیان اینکه فردا جلسه شورای اداری برگزار خواهد و ما در این جلسه اجرای طرح مورد نظر را اعلام خواهیم کرد و برای آن نامی انتخاب می‌کنیم، گفت: اگر طرح موفق باشد، در بخش‌های دیگر نیز اجرایی خواهد شد.

 مدیر درمان تأمین اجتماعی استان همدان با اشاره به اینکه بخش‌های زایمانی در حال تبدیل شدن به «ال دی آر» هستند و واحد «ال دی آر» واحدی است که در زایشگاه تعریف می‌شود یعنی تمام اقدامات درمانی مددجو از زمان پذیرش در بیمارستان تا ترخیص در یک اتاق «ال دی آر» تعریف می‌شود،  بیان کرد: در واحدهای «ال دی آر» کارت‌ها به مادران داده می‌شود که آنها را می‌توانند به پزشک یا پرسنلی که  خدمات خوبی را ارائه می‌دهند به عنوان هدیه بدهند.

وی با اشاره به اینکه رضایتمندی مادران از خدمات منجر به اهدای کارت تشویقی به پرسنل می‌شود، گفت: در پایان ماه کارت‌ها در بیمارستان جمع‌آوری می‌شود و می‌توان برای فردی که ۱۰ عدد کارت گرفته به اندازه هرکارت مبلغی تشویقی را در نظر گرفت.

صفری با بیان اینکه شاید در طول ماه به اندازه حقوق یک فرد، تشویقی به افراد تعلق گیرد، افزود: اجرای طرح به تصویب رسیده و هماهنگی‌ها انجام شده است.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *