جشنواره خاطره‌نویسی سردار همدانی در همدان برگزار می‌شود/ مهلت ارسال آثار تا پایان مهرماه

علیرضا اکبری با اشاره به برگزاری جشنواره خاطره‌نویسی سردار همدانی، اظهار کرد: مهلت ارسال آثار این جشنواره تا پایان مهرماه خواهد بود.

وی با بیان اینکه از پوستر این جشنواره رونمایی شده و اختتامیه آن در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، تصریح کرد: این جشنواره با هدف شناساندن ۴۰ سال مجاهدت سردار همدانی و زندگینامه ایشان برگزار خواهد شد.

دبیر اطلاع‌رسانی جشنواره خاطره‌نویسی سردار همدانی با بیان اینکه هدف از برگزاری این جشنواره استخراج خاطرات شهید سردار همدانی در مجاهدت‌های ۴۰ ساله این سردار است، گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را در قالب صوت، متن و… به دبیرخانه ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه استان‌ها می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد، گفت: شرکت‌کنندگان می توانند خاطرات کودکی سردار، حضور در سوریه، نقش ایشان در مواجهه با فتنه ۸۸ و … را به صورت صوت و متن به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

اکبری از برگزاری جشنواره سرودهای حماسی خبر داد و افزود: برگزاری سومین جشنواره استانی سرودهای حماسی و انقلابی بسیج  نیز یکی از برنامه‌های مهم بسیج هنرمندان در سال جاری خواهد بود.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *