سردار فضلی: شهدا از خود گذشتند تا فرمان ولایت محقق شود

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه شهدای ما برای دفاع از دین و تحقق امر ولی فقیه از خون خود گذشتند، گفت: همه ما باید ادامه‌دهنده این مسیر و رهرو واقعی شهدا باشیم.

به گزارش مغرب، سردار علی فضلی شامگاه چهارشنبه در یادواره ۶۶ شهید بلوار اراک ملایر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شهدا شمع و چراغ هر محفلند و روشنی‌بخش مسیر ما هستند.

 وی با اشاره به  سالروز پذیرش قطعنامه ۵۹۸ در سال ۱۳۶۷ افزود: بعد از پذیرش قطعنامه دشمن همه تلاش خود را به میدان آورد واز همه ظرفیت‌ها و امکانات خود استفاده کرد تا مجدداً به مناطقی را که در هشت سال دفاع مقدس آزاد شده بود دوباره دسترسی پیدا کند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این بار رزمندگان در عملیات مرصاد توانایی خود را در برابر توطئه‌های دشمن نشان دادند، ادامه داد: کار شهدا تنها اخلاص و کار برای خدا بود.

وی بر الگوگیری جوانان از شهدا تاکید کرد و گفت: در هر کاری، مهم نیت‌ ماست هرکاری برای خدا انجام می‌دهیم ذخیره‌ای برای آخرت ما خواهد شد.

 سردار فضلی با بیان اینکه کار شهدا برای خدا بود، تصریح کرد: یکی از شهدا که به نام «امیر دل‌ها» معروف است شهید صیاد شیرازی است که همه زندگی‌اش برای ما، نسل جوان و آیندگان درس و سرمشق است.

وی با بیان خاطراتی از شهید صیاد شیرازی افزود: ایشان همیشه طالب شهادت بودند و در این راه نیز از خدا خواسته بودند تا به دست بدترین دشمنان خدا به شهادت برسند در نهایت هم به دست منافقین که بدتر از کفارند به شهادت رسیدند و به آرزوی خود دست یافتند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: منافقان و دشمنان این نظام همواره به دنبال ایجاد تفرقه بین نیروهای سپاه و بسیج و ارتش بودند که با شهادت شهید صیاد شیرازی این اتحاد و همبستگی بیش از گذشته شد.

وی با بیان اینکه آنچه مهم و ارزشمند است نیت است گفت: اگر با نیت خدایی پیش رویم و کارمان برای خدا باشد به اجر واقعی دست پیدا خواهیم کرد.

سردار فضلی با بیان اینکه شهدای ما برای دفاع از دین و تحقق امر ولی فقیه از خون خود گذشتند تصریح کرد: همه ما باید ادامه‌دهنده این مسیر و رهرو واقعی شهدا باشیم.

وی افزود: شهید صیاد شیرازی مطیع امر ولایت بود و از همه چیز می‌گذشت، مهمترین هدف این شهید بزرگوار این بود که فرمان ولی فقیه عملیاتی شود.

 جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان با اشاره به اینکه ملایر شهرستان ولایی با مردمی مومن است گفت: این شهرستان به عنوان پایلوت اجرای طرح کرامت انتخاب شده است، ما باید یک برانگیختگی اجتماعی برای مقابله با آسیب‌هایی اجتماعی به ویژه اعتیاد و مواد مخدر ایجاد کنیم که در این زمینه بسیج و سپاه نیز با همه توان کمک خواهد کرد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *