مقصد شورانشینان دوره چهارم همدان کجاست؟

اعضای شورای شهر دوره چهارم پس از عدم راهیابی به شورای شهر دوره پنجم مشغول چه کاری هستند.

به گزارش مغرب، شورای شهر دوره چهارم همدان با تمام حواشی و تنش‌هایی که داشت روز ۳۱ مردادماه به کار خود پایان داد تا جای خود را به منتخبان جدید مردم دهند.

شورای شهر دوره چهارم شهر همدان از ۱۵ نفر تشکیل شده بود که با تغییر قانون شوراها تعداد اعضای شورای شهر به ۱۱ نفر کاهش پیدا کرد.

از ۱۵ عضو شورای شهر همدان به غیر از محمد تبریزی شهروی، محمدرضا الیاسی و محمدعلی پرزاد در انتخابات دوره پنجم شورای شهر همدان ثبت نام کردند.

از اعضایی که در انتخابات ثبت نام کردند علی رحیمی‌فر، کامران گردان، نرگس نورالله‌زاده، حسین قراباغی و ابراهیم مولوی موفق شدند دوباره اعتماد مردم را جلب کرده و بر کُرسی شورای شهر همدان تکیه زنند.

علی‌اکبر نظری، رضا غلامی خجسته، علی رضایی، رضا میرزایی، حمیدرضا طبی‌مسرور، سیداحمد حسنی حلم و سیدمجید موسوی اعضایی بودند که در انتخابات دوره پنجم قافیه به جوانان باختند و از راه یافتن به شورای شهر بازماندند.

اینکه اعضای شورای شهر همدان پس از سپری شدن دوران خدمتشان در چه محل مشغول به فعالیت شده و چه اقداماتی می‌کنند از نکات جالب برای مردم و رسانه‌هاست که خبرنگار حوزه شهری فارس این موضوع را پیگیری کرده است.

علی‌اکبر نظری که دو سال به عنوان رئیس شورای شهر همدان مشغول به فعالیت بود این روزها راه ادامه تحصیل را در پیش گرفته و در دانشگاه آزاد واحد تاکستان مشغول به تحصیل در رشته تاریخ و تمدن ملل اسلامی است.

رضا میرزایی نیز عضو دیگر شورای شهری بود که دو سال ریاست شورای شهر را برعهده داشت، میرزایی که نیروی وزارت کشور بوده این روزها در حوزه معاونت عمرانی استانداری همدان مشغول به فعالیت شده است و براساس شنیده‌ها در یکی از دانشگاه‌های استان به امر تدریس در رشته علوم اجتماعی نیز مشغول می‌شود.

محمدرضا الیاسی که نایب رئیسی شورای شهر و ریاست کمیسیون نی و عمرانی را برعهده داشت همچون سال‌های قبل عضو هیات علمی دانشگاه سراسری ملایر بوده و به امر تدریس در رشته عمران مشغول است.

حمیدرضا طبی‌مسرور که دیگر نایب رئیس و رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر همدان بود به عنوان مشاور رسولی سرپرست شهرداری همدان مشغول فعالیت بوده و در دانشگاه آزاد همدان رشته معماری تدریس می‌کند.

سید مجید موسوی عضو روحانی شورای شهر همدان نیز این روزها در سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان کارشناس فرق و مذاهب مشغول به خدمت است.

سید احمد حسنی‌حلم عضو با سابقه و با اخلاق شورای شهر همدان که سابقه حضور در شورای دوم و سوم را داشت این روزها در دانشگاه علمی کاربردی استان همدان مشغول به تدریس است.

علی رضایی ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان را برعهده داشت که موفق به حضور در دوره پنجم شورای شهر همدان نشد و این روزها در دانشگاه علوم پزشکی همدان در گروه علوم معارف مشغول به تدریس است.

رضا غلامی خجسته که مدتی ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان را برعهده داشت این روزها به عنوان مسئول دفتر برادر خود سعنی امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس مشغول فعالیت است.

ابراهیم مولوی به عنوان رئیس شورا، علی رحیمی‌فر به عنوان رئیس کمیسیون فنی و عمرانی، حسین قراباغی به عنوان رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و مالی، کامران گردان به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست و بهداشت و نرگس نورالله‌زاده به عنوان رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی دوره پنجم شورای شهر همدان مشغول فعالیت هستند.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *